Yalanlarla çalışanların zamanını çalmayın!

Yalanlarla çalışanların zamanını çalmayın!
REKLAM ALANI
22.02.2023
19
A+
A-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, deprem bölgesinde yürütülen çalışmalara yönelik eksiklik bulmaya çalışanlara seslenerek, “Onların belediyeleri de AFAD’ın emri altındadır bir afet zamanında. Kaç saatte gelmişler? Kaç saatte? Lütfen kimse vicdansız hareket etmesin.” dedi.

Birilerinin eline kamera ve el feneri alarak “acaba nerede bir eksik görürsem bunu kamuoyuyla paylaşırsam da bir zarar oluştururum kanaatiyle” hareket ettiğini dile getiren Soylu, “Oysa milletimizin desteğe ihtiyacı var. Baştan itibaren bu işi Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde koordine eden AFAD, bütün kurumları kendi bünyesinde toplayan AFAD, elbette ki deprem bölgesinin her noktasına ulaşmaya çalışmaktadır. Devlet en ücra noktalara kadar helikopterinden gönüllüsüne kadar, Kızılay’ından AFAD’ına, arama kurtarmasına kadar, bütün sivil toplum örgütlerine kadar bir koordinasyon içerisinde ulaşmaktadır.” diye konuştu.

VİCDANSIZLIK YAPMAYIN!

Soylu, “Eksiklik bulmaya çalışanlar olabilecektir. Eksiklik bulmaya çalışanlara söylemek istiyorum, onların belediyeleri de AFAD’ın emri altındadır bir afet zamanında. Kaç saatte gelmişler? Kaç saatte? Lütfen kimse vicdansız hareket etmesin.” dedi.

Bakan Soylu, bazı muhalif gazeteler ve köşe yazarı ile kimi yabancı basın organlarında görev yapan kişilerin deprem sabahıyla ilgili birtakım tezviratlar ortaya koyduğunu belirterek, “Lütfen bu yalanları, bu iftiraları ortaya koyarak hem çalışanların hem de bizlerin zamanını almayın.” çağrısında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.