Zor Günlerin Fedakar Savaşçıları Alkışlarla Uğurlandı

Zor Günlerin Fedakar Savaşçıları Alkışlarla Uğurlandı
Yayınlama: 10.08.2021
A+
A-

Muğla ve Bodrum’da günlerdir devam eden yangınlarda gece gündüz çalışan yangın söndürme ekipleri görevlerini başarı ile tamamladı.

Bodrum Yarımadası’nın çeşitli bölgelerinde günlerce süren yangınların kontrol altına alınmasının ardından, soğutma çalışmaları da tamamlandı.

Bodrum’a yardım için gelen yangın söndürme ekipleri, günlerce süren özverili çalışmaların ardından evlerine uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, “Bizim için zor günlerdi. Bu zor günlerde yanımızda oldunuz. Bugünlerde birlik ve beraberlik önemlidir. Tüm halkımız adına teşekkür ediyorum. Sizin desteğinizle güç bulduk” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise kendilerini bu mücadelede yalnız bırakmayan herkesin emeklerinin çok kıymetli olduğunu belirtti. Bir dahaki buluşmanın felaket sebebiyle olmaması temennisinde bulundu.

“HUZURU SİZE BORÇLUYUZ”

Başkan Aras, “Eğer Bodrum bugün huzur içinde oturuyorsa, sizin sayenizde, bu başarının sayesindedir. Bu mücadeleyi burada hep birlikte yürüttük. Arkadaşlarım canları pahasına, hayatları pahasına bu yangını hep beraber söndürdüler. Ben buradan onların alınlarından öpüyorum. Bize bu desteği veren bütün dostlarımıza, kardeşlerimize, Bodrum halkı adına şükran ve minnetlerimi sunmak istiyorum arkadaşlar. Sağolun var olun” diye konuştu.

Yangına müdahaleye gelen ekipler, daha sonra araçlarına binerek konvoy halinde alkışlarla Bodrum’dan ayrıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.