Belediyenin Çözmediği Sorunu Zonguldak Valisi Çözdü

Belediyenin Çözmediği Sorunu Zonguldak Valisi Çözdü
MOBİL REKLAM ALANI
28.09.2020
176
A+
A-

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kapuz Plajı’na giderek halkın şikayetçi olduğu masaların kaldırılması, kabinlerin kapatılması ile ilgili sorunu yerinde inceleyerek çözüme kavuşturdu.

Vali Tutulmaz, Kapuz Plajı’nda masaların ve kabinlerin durumunu görerek belediye yetkililerine sınırlı masa konulmasını ve kabinlerin kapılarını takılması için talimat verdi.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olması ve denizin henüz soğumaması nedeniyle özellikle plaja gelen kadınlar; giyinme ve masaların olmaması nedeniyle evden getirdiği yemekleri dahi tüketememe problemi yaşamışlardı. Konu, Belediye Başkanına iletilmiş fakat Başkan sorunu görmezden gelince şikayetler Vali Tutulmaz’a iletildi.

Zonguldak Belediyesi’ne bağlı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından işletilen Kapuz Plajı 15 Eylül tarihi itibariyle kapatılmıştı. Sıcak havanın devam etmesiyle plaja gelen vatandaşlar masaların kaldırılması ve soyunma kabinlerinin kapılarının sökülmesiyle karşılaşınca büyük rahatsızlık duyarak sorunu dile getirmişlerdi.

MOBİL REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.