Yenişehir’de “Kalbe Yürüyen Belediyecilik” Anlayışı

Yenişehir’de “Kalbe Yürüyen Belediyecilik” Anlayışı
REKLAM ALANI
14.10.2021
160
A+
A-

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikçi, “Kalbe Yürüyen Belediyecilik” anlayışıyla hane hane gönül ziyaretlerini sürdürüyor.

Türkiye’nin anaları, toplum ve vatandaşlar, çok sayıda terör eylemi dolayısıyla acı çekti. Bugün itibariyle terör olaylarındaki sayılarda büyük düşüş olsa da bir ananın ağlatılması, halen daha yüreğimizi parçalıyor. Bu konuda çok hassas devlet görevlileri var. 

“GÖNÜL BAĞI, ERKEN YAŞTA KURULUR”

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikçi de devletin gönül bağını vatandaşlara anlatabilmek adına hane hane ziyaretlerde bulunuyor. 

İlçedeki görevi kapsamında bir ev ziyaretine ilişkin sosyal medyada paylaşımda bulunan Kaymakam Beşikçi, “En küçük ev sahibimiz bizi kapıda karşıladı. Onunla gönül bağımız şimdiden kuruldu” diyerek, mülki idare amirlerinin görevinin insanın kalbine dokunmak olduğuna işaret etti.

ÖZEL YETENEKLERE SAHİP ÇIKTI

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci,  daha önce de Surkent İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul idarecileri ve  eğitim gören öğrencilerle bir araya gelmişti.

Okulda öğrencilerle yakından ilgilenen Beşikci, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla toplumun her kesimine hizmet götürmek amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Sadece işitme engelli değil tüm engelli öğrencilerimizi sahip oldukları yetenekler doğrultusunda üretken, kendi hayatını idame ettirebilen bireyler haline getirmek en temel vazifemizdir” mesajı vermişti. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.