Vatandaşı Dinleyen Vali Sonel, Dertlerine Derman Oluyor

Vatandaşı Dinleyen Vali Sonel, Dertlerine Derman Oluyor
REKLAM ALANI
09.09.2021
76
A+
A-

Halk Günü toplantılarını sürdüren Ordu Valisi Tuncay Sonel,  vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Koronavirüs tedbirlerinin gözetilerek gerçekleştirildiği Halk Günü toplantısında vatandaşları tek tek dinleyen Vali Sonel, kendisine iletilen talep, şikayet ve önerileri not aldı. Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen talep ve sorunlarla ilgili kurum müdürlerine de talimatlar veren Sonel, yardımcı olunmasını istedi.

Vali Tuncay Sonel, “Bugün, 120’nin üzerinde vatandaşımızı, muhtarlarımızı, şehit ve gazi ailelerimizi, STK temsilcilerini kabul ederek, onları dinledik. İlettikleri sorun ve sıkıntılarını gidermek, taleplerini yerine getirmek için çözüm ve çare aradık. Kurum müdürlerimizle birlikte dertlerine derman olduk. Gönüllerini aldık. Onlar mutlu oldu, biz mutlu olduk” dedi.

“VATANDAŞA HİZMET İÇİN BURADAYIZ”

Vali Tuncay Sonel, “Vatandaşlarımıza hizmet için buradayız. Valiliğimizin kapısı herkese açıktır. İmkanlarımız ölçüsünde Ordulu hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu için çalışma arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

Halk gününe katılan vatandaşlar da, sorunlarını dinlenmesi ve gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini sundular.

Vali Tuncay Sonel, halk gününe katılan ailelerin çocuklarını da unutmayarak, yakından ilgilendi ve çocuklara çeşitli hediyeler vererek onları sevindirdi. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.