“Vatandaşa Hizmet İçin Gayret Göstereceğiz”

“Vatandaşa Hizmet İçin Gayret Göstereceğiz”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.10.2021
72
A+
A-

Elazığ Valisi olarak atanan Ömer Toraman, “Burada bulunduğumuz süre zarfınca el birliğiyle, gönül birliğiyle, hep birlikte vatandaşlarımıza hizmet etmeye gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarıyla İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği’nden Elazığ Valiliği’ne atanan Toraman, vali yardımcıları ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.

“EL BİRLİĞİ, GÖNÜL BİRLİĞİYLE…”

Valilikte açıklama yapan Toraman, bugün itibarıyla başladığı görevini layıkıyla yürütmeye çalışacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde, bakanların destekleriyle milletvekilleri, belediye başkanları, kurum müdürleri, kamu görevlileri, sivil toplum kuruluşları, üniversite ve basınla birlikte hizmet etmeye çalışacaklarını dile getiren Toraman, şöyle konuştu:

“İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevinden ayrılırken Bakanımız Süleyman Soylu, şöyle bir duada bulunarak yolcu etti bizleri, ‘Allah ferasetliğinizi artırsın, Allah isabetli kararlar vermenizi nasip etsin’ dedi. Ben de bu duayı tekrar ederek vazifemize başlamak istiyorum. Yüce Allah’tan ferasetimizi artırmasını, isabetli kararlar vermemizi niyaz ediyorum. Allah yardımcımız olsun. 

Burada bulunduğumuz süre zarfınca el birliğiyle, gönül birliğiyle, hep birlikte vatandaşlarımıza hizmet etmeye gayret göstereceğiz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.