Valiyle Karşılaşması Hayatını Kolaylaştırdı

Valiyle Karşılaşması Hayatını Kolaylaştırdı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.05.2022
26
A+
A-

Ordu Valisi Tuncay Sonel, sahilde yürürken karşılaştığı engelli annesi Serpil Demir’in kızı için istediği elektrikli bisikleti temin etti.

Sonel, üç gün önce Altınordu ilçe sahilinde yürüyüş yaptığı sırada Serpil Demir ve 11 yaşındaki engelli kızı Arnisa ile karşılaştı.

Anne Demir, engelli kızının gezerken, okula ve tedavi merkezine giderken kullanabilmesi için Vali Sonel’den elektrikli bisiklet talebinde bulundu.

Fotoğraf bilgisi: Ordu Valisi Tuncay Sonel, sahilde yürürken karşılaştığı engelli annesi Serpil Demir’in kızı için istediği elektrikli bisikleti temin etti.

Vali Sonel, annenin talebini hayırseverlerin de katkısıyla temin etti.

Üç tekerlekli, iki kişinin kullanabildiği bisikleti, ilk karşılaştıkları yerde aileye teslim eden Sonel, “Size söz verdiğimiz elektrikli bisikleti, hayırsever dostlarımızın katkılarıyla temin edip getirdik. Hayırlı olsun, kazasız, belasız, güle güle kullanın.” dedi.

Fotoğraf bilgisi: Ordu Valisi Tuncay Sonel (solda), sahilde yürürken karşılaştığı engelli annesi Serpil Demir’in kızı için istediği elektrikli bisikleti temin etti.

Serpil Demir, “Allah’ım bin kere razı olsun sizden. Biz bu aracı alamazdık. Hayatımız boyunca sahip olamazdık. Kızımı çok mutlu ettiniz, bizi çok mutlu ettiniz. Çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Baba Murat Demir de Sonel’e teşekkür ederek, “Sürekli halkın içinde, halkla bu kadar yakından ilgilenen bir Valimiz var. Bu kadar ilgili, bu kadar duyarlı bir devlet büyüğü ile ilk defa Ordu’da karşılaştık. Ordumuzun en büyük şansıdır sayın Valimiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.