İstediği İneğe Kavuştu, Gözyaşlarını Tutamadı

İstediği İneğe Kavuştu, Gözyaşlarını Tutamadı
Yayınlama: 04.04.2022
A+
A-

Ordu Valisi Tuncay Sonel, kendisinden büyükbaş hayvan talebinde bulunan Nezaket Özdemir’in bu isteğini yerine getirdi. Özdemir, ineği görünce sevinç gözyaşları döktü.

Vali Sonel, sorun ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için her çarşamba düzenlediği halk günü toplantılarını sürdürüyor.

Kendisine iletilen sorun ve taleplere çözüm bulmaya gayret eden Sonel, hayırseverlerin katkılarıyla alınan gıda kartlarını da bu toplantılarda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyor.

Gülyalı ilçesine bağlı Turnasuyu Mahallesi’nden gelerek 30 Mart’taki toplantıya katılan Nezaket Özdemir, Vali Sonel’e ineğe ihtiyacı olduğunu iletti.

Sonel, Nezaket Özdemir’in bu talebinin karşılanması için ilgililere talimat verdi.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, kendisinden büyükbaş hayvan talebinde bulunan Nezaket Özdemir’in bu isteğini yerine getirdi. Gülyalı Kaymakamı Aydın Yanık (ortada) ile Tarım ve Orman İl Müdürü Kemal Yılmaz (sağda), Özdemir’in mahallesine giderek inek ve buzağısını teslim etti.

BUZAĞI İLE TESLİM EDİLDİ

Gülyalı Kaymakamı Aydın Yanık ile Tarım ve Orman İl Müdürü Kemal Yılmaz, Özdemir’in mahallesine giderek inek ve buzağısını teslim etti.

İhtiyacının karşılanması üzerine sevinç gözyaşı döken Özdemir, “Sayın Valimden Allah razı olsun, Allah ne muradı varsa versin. Talebimi çarşamba günü iletmiştim. İki, üç gün içinde bu güzel ineği buzağısıyla birlikte bana gönderdi. Çok mutluyum. Şu an yaşadığım sevincimi anlatamam.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.