Vali’den Emniyete Övgü: “Amansız Mücadele Veriyorlar”

Vali’den Emniyete Övgü: “Amansız Mücadele Veriyorlar”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.10.2021
77
A+
A-

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, emniyet personelinin başarılı çalışmalara imza attığını kaydederek, “Güven ve asayişi temin etmek için var gücüyle mücadele ederken bir yandan da kentte uyuşturucuya geçit vermeyen, diğer yandan terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veren emniyet teşkilatımız var” diye konuştu.

Vali Çiçek, huzur ve asayişin teminatı İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Komutanlığı’na ziyarette bulundu. Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü ziyareti sırasında Vali Çiçek, Emniyet Müdürü Ali Temiz’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Emniyet ekiplerinin çok başarılı çalışmalar yaptığına dikkati çeken Vali Çiçek, “Güven ve asayişi temin etmek için var gücüyle mücadele eden bir emniyet teşkilatımız var. Polisimiz bir yandan Afyonkarahisar sınırları içerisinde uyuşturucuya geçit vermeyip zehir tacirlerine göz açtırmazken diğer yandan da hain terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veriyor. Emniyetimiz Afyonkarahisar’da çok başarılı işlere imza atıyor. Bu anlamda vatandaşımızın huzur içinde başını yastığa koyabilmesini temin etmek için çalışan fedakar tüm emniyet personelimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vali Çiçek daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek burada İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yılmaz Kırgel’den bilgi aldı. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.