Valiye Akıl Almaz Bir Öneride Bulundu

Valiye Akıl Almaz Bir Öneride Bulundu
Yayınlama: 18.09.2020
A+
A-

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nun sosyal medya buluşmaları kapsamında gerçekleşen etkinlikte bir katılımcı sunduğu öneri ile şaşkınlık yarattı.

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya buluşmalarında twitter üzerinden canlı yayında vatandaşların sorularını yanıtladı. Vali Karaloğlu’nun yayını sırasında bir vatandaş, “Esrar operasyonlarına ağırlık verilmesi güzel bir olay ama bu durum esrar fiyatlarını artırıyor” mesajı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Diyarbakır Valisi Mühir Karaloğlu, kentin sorunlarını dinlemek ve cevaplamak nedeniyle “Sosyal Medya Buluşmaları” isimli bir program düzenledi. Düzenlenen sosyal medya buluşmalarının bu haftaki konusu Sur ilçesiydi. Vali Karaloğlu, program kapsamında vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri de dinledi.

“ESRAR FİYATLARI ARTIYOR”

Ortadoğunews’in haberine göre vatandaşların soru sorabilmesi için sosyal medya platformları ve whatsapp numarası verilen paylaşımın altına bir vatandaş ilginç bir yorum yaptı. Yorumunda Vali Karaloğlu’na seslenen Mehmet Kadri Aykan, “Sayın Valim 2 çocuk babası ve duyarlı bir vatandaş olarak yazıyorum. Esrar operasyonlarına ağırlık verilmesi güzel bir olay ama bu durum esrar fiyatlarını artırıyor ve gençler farklı kimyasal ve ucuz uyuşturuculara yöneliyor. Diyarbakır’da eroin kullanımı başını almış gidiyor. Zarar bakımından eroin ve kimyasal uyuşturucular esrardan daha tehlikeli. Devletimiz bu noktada dengeyi sağlamalı diye düşünüyorum. İyi çalışmalar Sayın Valim” dedi.

İşte o paylaşımlar:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.