Vali Yavuz : Milletimize bir değil bin Seddar Yavuz feda olsun

Vali Yavuz : Milletimize bir değil bin Seddar Yavuz feda olsun
REKLAM ALANI
07.04.2019
229
A+
A-

Ordu Valisi Yavuz, Muş’ta görev yaptığı dönemde kendisine 1 ton patlayıcı ile saldırı planyan terör örgütü PKK’ya twitter üzerinden meydan okudu. Yavuz, “Aziz Milletimize ve Devletimize bir değil bin Seddar Yavuz feda olsun” ifadelerini kullandı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Muş’ta görev yaptığı 2016 yılında terör örgütü PKK’nın 1 ton patlayıcı yüklü araçla kendisine yönelik düzenlemek istediği saldırının önlendiğini, fotoğraflarla sosyal medya hesabından duyurdu. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda  terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantılarının hala kendisine saldırmaya devam ettiğini belirten Yavuz, “Aziz milletimize ve devletimize bir değil bin Seddar Yavuz feda olsun” ifadelerini kullandı.

Vali Seddar Yavuz’un paylaşımı şu şekilde:

“7 Haziran 2016’da Muş’ta beni öldürmek için 1 ton patlayıcı yüklü araç gönderen PKK ve onun siyasi uzantıları hala bana saldırmaya devam ediyor. Aziz milletimize ve devletimize bir değil bin Seddar Yavuz feda olsun”

12 kişi tutuklanmıştı

2016 yılında Muş’ta aralarında Vali Seddar Yavuz’a yönelik bomba düzenekli saldırı eyleminin keşfi ve istihbaratı içerisinde yer alan, hazırlanan bomba düzeneğinde kullanılan 1 ton patlayıcıyı, örgüt mensuplarına teslim eden şüphelilerin de bulunduğu toplam 12 şüpheli tutuklanmıştı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.