Vali Şıldak’tan Vaka Artış Uyarısı!

Vali Şıldak’tan Vaka Artış Uyarısı!
REKLAM ALANI
25.07.2021
55
A+
A-

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak sosyal medya hesabından vatandaşları vaka artışına ilişkin uyardı. Pandemi sürecinde vatandaşları kurallara uymaya davet eden Vali Şıldak, “Salgınla mücadelede aşılama ile birlikte önemli yol alınmasına rağmen, son günlerde vaka sayılarında artış yaşanıyor” dedi.

Vali Hasan Şıldak salgın ile mücadelede başarıyı elde eden Balıkesir’i tedbirlere uyma noktasında tekrar hassasiyete çağırdı. Şıldak, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla vaka sayılarının artışa geçtiğini bildirirken, salgına tekrar yenik düşülmemesi için tedbirlere uyma çağrısında bulundu.

Maske ve mesafe kurallarından taviz vermeden, kapalı ortamlardan uzak durulmasının önemini vurgulayan Vali Şıldak paylaşımında; “Değerli Vatandaşlarımız. Son günlerde vaka sayıları yeniden yükseliyor. Büyük fedakarlıklarla kontrolünü sağladığımız salgına tekrar yenik düşmeyelim. Bunun için tedbirleri sürdürmemiz gerekiyor! Mesafe ve maske kurallarına uyalım, Kalabalık ortamlardan uzak duralım!” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.