Vali Şıldak çocukların mutluluğuna ortak oldu

Vali Şıldak çocukların mutluluğuna ortak oldu
REKLAM ALANI
07.04.2023
5
A+
A-

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, çocuklar ve gençler için düzenlenen iftarda onların neşesine ortak oldular.

Balıkesir Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programında konuşan Vali Şıldak, “Sizler her zaman bizim geleceğimiz ve heyecan kaynağımız oldunuz. dedi.

Gençlere ve çocuklara hitap eden Vali Şıldak,  “Bazı eksilerle hayata başlamak, her şeyden önce size büyük bir güç kazandıracak. Unutmayın ki biz sizi her zaman çok seveceğiz, hep yanınızda olacağız. Devletimiz, kurumlarımız hepinize yakın olacak. Belki her zaman bir arada olamıyoruz ama inanın sizi çok yakından takip ediyoruz, izliyoruz. Umut ediyoruz ki yarınlarımızda, güçlü Türkiye’mizde sizler söz sahibi olacaksınız. Bu konuşmaları sizler yapacak, bu sofralarda bizim oturduğumuz yerlerde siz oturacaksınız. Ülkemiz gönülden yaşayan samimi insanlarla dolu. Genç, yaşlı, çocuk hepimiz böyleyiz” diye konuştu.

Vali Şıldak ile eşi Fatma Nur Şıldak, iftar süresince çocuklarla yakından ilgilendi. Vali ve eşi, hatıra fotoğraflarının çektirildiği yemekte, çocuklar için hazırlanan eğlencelerde onlara eşlik etti, mutluluklarına ortak oldu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.