Vali Seddar Yavuz Fahiş Fiyat Denetiminde

Vali Seddar Yavuz Fahiş Fiyat Denetiminde
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.12.2021
79
A+
A-

Fahiş fiyatlar nedeniyle Vali Seddar Yavuz’un talimatlarıyla oluşturulan ekipler tarafından Kocaeli genelinde faaliyet gösteren market ve benzeri iş yerlerine yönelik denetimler başlatıldı. Valiz Yavuz, bu denetimlerin birkaçına bizzat iştirak etti.

Denetimlere katılarak yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Vali Seddar Yavuz, İzmit ilçesi Yenişehir ve Yahya Kaptan mahallelerinde faaliyet gösteren bir kısım market ve işyerlerini ziyaret etti.

Vali Yavuz, market müdür ve sorumlularından sebze, meyve, temel gıda ürünleri ile temizlik ürünleri başta olmak üzere temel ihtiyaç maddelerine yönelik fiyatlar hakkında bilgi alarak, raflardaki ürün fiyatlarını denetledi. 

Daha sonra beraberindeki ilgili kurum müdürlerine denetimlere aralıksız devam edilmesi ve haksız fiyat artışları ile ilgili yapılması gerekenler hususunda talimatlarda bulundu.

Denetimlerde Vali Yavuz’a Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Ticaret Odası Başkan V. Volkan Yılmaz ile Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan V. Ali Sarı eşlik etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.