Vali Şahin, Operasyon Bölgesinde Havadan İncelemede Bulundu

Vali Şahin, Operasyon Bölgesinde Havadan İncelemede Bulundu
REKLAM ALANI
17.04.2022
15
A+
A-

Batman Valisi Hulusi Şahin, bölgede terör örgütü PKK/KCK’ya yönelik “Eren Kış-34 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan” operasyonunun bir bölümünü havadan takip etti.

Vali Şahin, PKK/KCK silahlı terör örgütünün faaliyetlerini tespit ve deşifre etmek ve bölücü terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesine yönelik Kozluk ilçesi Gümüşörgü köyü bölgesinde Batman İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen “Eren Kış- 34 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan” operasyon bölgesinde incelemelerde bulundu.

Fotoğraf bilgisi: Batman Valisi Hulusi Şahin, “Eren Kış-34 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan” operasyon bölgesinde havadan incelemede bulundu.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başkaya’dan devam eden operasyon ile ilgili bilgi alan Vali Şahin, zorlu arazi şartlarına rağmen büyük bir özveri ile devam eden operasyona katılan tüm personeli tebrik ederek başarılar diledi.

Vali Hulusi Şahin, incelemelerin ardından operasyona katılan personel ile Gümüşörgü Jandarma Karakol Komutanlığı’nda iftar açtı. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.