Vali Polat’ın Bir Paylaşımından Çıkan İki Güzellik

Vali Polat’ın Bir Paylaşımından Çıkan İki Güzellik
REKLAM ALANI
07.09.2020
536
A+
A-

Millet ile birlik duygusu içerisinde görevlerini yapan Valiler gün geçmiyor ki yeni bir güzelliğe imza atmasın. Sizlere aktaracağımız bu güzel haberimizin aktörü Yozgat Valisi Ziya Polat.

Vali Polat, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla hem maske konusunda kurallara riayet eden çocuklarımızı onore etti hem de o paylaşımın altına gelen yorum üzerine kendisine ulaşamayan bir vatandaşa randevu vererek onun gönlünü aldı.

Yozgat Valisi Ziya Polat, vatandaşın arasında gezerken düzgün takılmış maskeleriyle sosyal mesafeye uygun olarak sohbet eden çocukları görünce hem onları tebrik etmek ve aynı zamanda sosyal medyasında paylaşarak kendisini takip edenlere örnek göstermek için onlarla öz çekim yaptı.

Bu öz çekimi sosyal medya hesabında paylaşan Vali Polat’a yorumlar gelmeye başladı. Bu yorumların arasında biri vardı ki günlerdir Vali Polat’a ulaşamadığını söylüyordu ve Allah hakkı için beş dakika sizinle görüşeyim diyordu. Bunun üzerine Vali Polat yardımcıları ile görüşerek yorum kısmına ertesi gün için randevu saatini bildirdi. Vali Polat’ın bu nezaketi ve duyarlılığı vatandaşımızı oldukça sevindirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.