Vali Osman Varol, Patnos’da Muhtarları Dinledi

Vali Osman Varol, Patnos’da Muhtarları Dinledi
Yayınlama: 28.01.2022
84
A+
A-

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, bir dizi program dolayısıyla Patnos ziyaret ettiği Patnos ilçesinde muhtarların sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm için ilgili birimlere talimat verdi.

Patnos Kaymakamı Yusuf Cankatar’dan ilçenin genel durumuna ilişkin bilgi alan Vali Erol, daha sonra mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi

Muhtarların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinleyen Vali Varol, kentin her noktasında görev yürüten muhtarlarla her ay düzenli olarak yapılan bu toplantılar sayesinde vatandaşların taleplerinin ne olduğunun öğrenilerek kısa sürede eksikliklerin giderildiğini belirtti. 

Talepler doğrultusunda ilgili birimlere talimat veren Vali Öksüz, daha sonra da Kaymakam Cankatar ile esnaf ziyaretinde bulundu.

Esnaf ve Vatandaşların tebessümleri ile karşılanıp, samimi sohbetleri ile ağırlanan Vali Varol, bir süre sohbet ettiği esnafa bereketli ve hayırlı kazançlar diledi. 

Bir araya geldiği çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli hediyeler veren Vali Varol, sınavlara hazırlandığını belirten gençlerden gelecek hedefleri hakkında bilgi alarak başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.