Vali Orhan Tavlı’dan Eczacılara Teşekkür

Vali Orhan Tavlı’dan Eczacılara Teşekkür
REKLAM ALANI
20.08.2021
63
A+
A-

Muğla Valisi Orhan Tavlı, kentte yaşanan orman yangınları süresince özverili bir şekilde çalışan ve tıbbi malzeme desteği sağlayan eczacılar ile bir araya geldi.

Türk Eczacıları Birliğine bağlı 32. Muğla Eczacı Odası tarafından düzenlenen programda konuşan Muğla Valisi Orhan Tavlı, pandemiyle ve orman yangınlarıyla mücadelede canla başla çalışan eczacılara teşekkür etti.

Vali Tavlı, “Bölgemizdeki orman yangınlarının söndürülmesi çalışmalarında çok değişik faktörler bir araya gelerek mücadele etti. Yangın sürecinde, Muğlamızda hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Başta orman teşkilatı çalışanlarıyla, itfaiyecilerimizle ve özellikle Muğlalılarla birlikte afetin üstesinden el birliği ile geldik. Bu mücadelede sağlık ekiplerimiz büyük bir mücadele verdi. Başta Muğlalı eczacıları yakinen takip ettim, gördüm. Topyekûn Muğlalıların yanında oldunuz. Saygıdeğer eczacılarımızın gönlünün zenginliğine şahit olduk. Bu zenginliği bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Programa, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gençer, Türkiye Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, 32. Muğla Eczacı Odası Başkanı Serkan Tekin ve Muğla’da yangın süresince çalışan eczacılar katıldı.

Kaynak: Muğlaturk

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.