Vali Gürel’den “Halk Günü” toplantısı

Vali Gürel’den “Halk Günü” toplantısı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.04.2019
240
A+
A-

Karabük Valiliği tarafından faaliyete geçirilen ve vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinlemek için yapılan Halk Günü Toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında gerçekleştirildi.

Karabük Valiliği tarafından vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için başlatılan Halk Günü Toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapıldı. Vali Fuat Gürel vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

Karabük Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısına Vali Yardımcısı BarborosBaran, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilal Yatmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz, İşkur İl Müdür Vekili Mustafa Çalış ve Valilik Açık Kapı Birim Sorumlusu Ayşe Harmanbaşı katıldı.

Vali Gürel, sıkıntıların çözümü için talimat verdi

Vatandaşlarla özel olarak tek tek görüşen Vali Gürel, kendisine iletilen şikâyet, sorun, iş, sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşların sorunlarını dinleyerek kanun, yönetmelik ve yasal yükümlülükler içerisinde belirtilen sorunların araştırılarak çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.