Vali Çuhadar, Mehmetçiğin Oğlu Ömer Asaf’ın Dileğini Yerine Getirdi

Vali Çuhadar, Mehmetçiğin Oğlu Ömer Asaf’ın Dileğini Yerine Getirdi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.04.2022
34
A+
A-

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, kendisine sosyal medya üzerinde mesaj atarak evine davet eden babası Suriye’de görevli Mehmetçiğin oğlu Ömer Asaf’a ziyaret gerçekleştirdi.

Vali Mahmut Çuhadar, eşi Serinay Çuhadar’la birlikte kendisini sosyal medya aracılığı ile evine davet eden 5 yaşındaki Ömer Asaf’ı ve ailesini evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Vali Çuhadar ve eşi Serinay Çuhadar, Ömer Asaf ve kardeşi Efe tarafından polis üniforması ile karşılandı.

“GÖNÜL KAPIMIZDA, MAKAM KAPIMIZDA HERKESE AÇIK”

Ömer Asaf ve Efe’nin annesi ile bir süre sohbet eden Vali Mahmut Çuhadar, davete ilişkin şu bilgileri verdi:

“Ömer yavrumuz bizleri sosyal medyadan evine davet etti. Bizlerde Ömer’in isteğine kayıtsız kalmadık. Geleneksel değerlerimizi korumak ve yaşatmak kadar günün gelişen ve değişen iletişim kanallarını da takip ediyor ve kullanıyorum. Bugün Ömer Asaf evladımızın sosyal medya üzerinden yaptığı davetini kırmayarak eşimle birlikte bir ziyaret gerçekleştirdik. 

Bizler günün her saati vatandaşın bize ulaşması için kullanabileceği tüm kanalları açık tutuyoruz. Gönül kapımız da makam kapımız da tüm samimiyetimizle herkese açıktır. Bu vesileyle bizi evlerine davet eden Karatepe ailesine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, Ömer Asaf ve kardeşi Efe’ye başarılarla dolu, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum”dedi.

Ömer Asaf ve Efe’nin annesi ise Vali Mahmut Çuhadar ve eşi Serinay Çuhadar’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.