Vali Çiftçi’den Hem Kutlama Hem Uyarı

Vali Çiftçi’den Hem Kutlama Hem Uyarı
REKLAM ALANI
19.07.2021
83
A+
A-

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi yayımladığı bir mesaj ile vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlarken, trafik kurallarına uyulması çağrısında bulundu.

Vali Çiftçi, “Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz” diye başladığı mesajında, bayramların, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu; ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin, yetimlerin, yaşlıların ve hastaların hatırlandığı; çocukların sevindirildiği müstesna günler olduğunu hatırlattı.

TRAFİKTE DAHA DİKKATLİ OLALIM

Bayramların ruhunu, bayramların vesile kıldığı paylaşma ve kardeşlik duygularını asırlar boyu içimize sindirmiş necip bir medeniyetin temsilcileri olduğumuzu belirten Vali Çiftçi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Birlikte yaşamanın değerini anladığımız, sevgi ve saygının önemini hatırladığımız bu müstesna günlerimizde, huzur ve güvenin değeri daha da artmaktadır. Bayramın önemini hatırlattığı güzel değerlerin, bir arada olma şuurumuzu güçlendiren hasletlerin sadece bayram günlerinde değil yılın tüm günlerinde toplumumuzu kuşatmasını temenni ediyorum.

Bayram nedeniyle artacak olan trafik yoğunluğunda seyahate çıkacak olan vatandaşlarımıza trafikte daha dikkatli olmalarını ve kurallara uymalarını hatırlatarak bizleri de, ailelerini de üzüntüye sevk etmeden gidecekleri yere emniyetle ulaşmalarını diliyorum.

Bu düşüncelerle, bayramın birlik-beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesini niyaz ediyorum. Başta şehit aileleri ve gazilerimiz olmak üzere bütün hemşehrilerimizin bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.