Vali Çiçek Adıyaman’da depremzede çocukların oyun davetini kırmadı

Vali Çiçek Adıyaman’da depremzede çocukların oyun davetini kırmadı
REKLAM ALANI
24.03.2023
8
A+
A-

Adıyaman’da koordinasyon valisi olarak görev yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, depremzede çocukların davetini kırmayarak onlara oyunlarında eşlik etti.

Vali Çiçek, koordinasyon valisi olarak geldiği Adıyaman’da ilk andan itibaren şehrin enkaz görünümünden hızla kurtulması için çalışmaların koordinasyonunu sağlarken, diğer yandan şehirde hayatın normale dönmesi için kurulan konteyner kent ve çarşılarda ihtiyaçların karşılanması amacıyla yoğun çaba sarf ediyor.

Çalışmaları izlemek için sık sık konteyner kentleri ziyaret eden Vali Çiçek’e depremzede çocuklar, “Vali amca sen de bizimle oynar mısın?” sorusunu yöneltti.

Çocuklardan gelen bu isteğe olumlu yanıt veren Çiçek, oluşturulan oyun sahasında eğlenen çocukların neşelerine ortak oldu. Çocuklarla yağ satarım, bal satarım, mendil kapmaca ve futbol oynayan Çiçek, duygularını şu ifadelerle dile getirdi:

“Adıyaman’da durmaksızın devam eden çalışma tempomuzun arasında bizleri oyunlarına davet eden çocuklarımızla bir araya geldik. Onların neşelerine ortak olarak bizler de tazelendik. İnşallah onların yüzleri gülmeye, bizler de Adıyaman için dinlenmeden ve yorulmadan çalışmaya devam edebileceğiz. Onları mutlu ve gülümseyen yüzlerini gördüğümüzde ne için uğraştığımızı ve çalışmaya devam ettiğimizi daha iyi anlıyoruz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.