Vali Atay Yurtta İncelemelerde Bulundu

Vali Atay Yurtta İncelemelerde Bulundu
REKLAM ALANI
23.11.2022
23
A+
A-

Düzce Valisi Cevdet Atay, Gölyaka merkezli depremin ardından Raziye Begüm Sultan Kız Öğrenci Yurdu’nda incelemelerde bulunarak, öğrencilere ‘geçmiş olsun’ dedi.

Gölyaka merkezli saat 04.08 sırasında yaşanan 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından, Düzce ve çevre illerde hasar tespit çalışmaları ekipler tarafından sürdürülüyor. Düzce ve Gölyaka ilçesini ziyaret ederek son durum hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bilgi alırken Düzce Valisi Cevdet Atay da il genelinde incelemeler yapıyor.

Vali Atay, sabah saatlerinde il dışından gelen ve ilk kez böyle büyük bir deprem anı yaşayan yurtlardaki üniversite öğrencilerine de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Raziye Begüm Sultan Kız Öğrenci Yurdu girişinde oturan 3 kız öğrenciyle görüşen geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Atay, öğrencilerden hangi illerden geldiklerine ilişkin bilgi aldı. 

Yurt içinde diğer yetkililer ile hasara ilişkin incelemelerde bulunan Vali Atay, öğrencileri, “Yurt binasının durumuyla ilgili gerekli incelemeler yapılıyor. Siz bizim geleceğimizsiniz. Eğer oturulamayacak gibiyse bir çözümü bulunur. Korkmayın” şeklinde teselli etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.