Uçak Kazasında Şehit Olan 7 Emniyet Mensubu Dualarla Yad Edildi

Uçak Kazasında Şehit Olan 7 Emniyet Mensubu Dualarla Yad Edildi
REKLAM ALANI
15.07.2022
9
A+
A-

Van’da önceki yıl keşif uçağının Artos Dağı’na çarparak düşmesi sonucu şehit olan 2’si pilot, 7 emniyet mensubu anıldı.

Van’da 15 Temmuz 2020’de keşif uçağının Artos Dağı’na çarparak düşmesi sonucu şehit olan Pilot Komiser Gökhun Mete Altunbaş, Pilot Komiser Yardımcısı Samet Üstüner, komiser yardımcıları İrfan Aydoğan, Semih Güzelay, uçuş teknisyeni polis memuru Mustafa Keskin, polis memurları Onur Ramazan Bayram ve Burak Derya için anma etkinliği düzenlendi.

Fotoğraf bilgisi: Van’da önceki yıl keşif uçağının Artos Dağı’na çarparak düşmesi sonucu şehit olan 2’si pilot, 7 emniyet mensubu anıldı. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, (önde) Gevaş Kaymakamı Bayram Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, şehitlerin kabirlerine karanfil bıraktı.

Gevaş İlçe Jandarma Komutanlığı yerleşkesindeki şehitlikte düzenlenen programda, şehitler için dualar edildi, Kur’an-ı Kerim okundu.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Gevaş Kaymakamı Bayram Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, şehitlerin kabirlerine karanfil bıraktı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.