Üç Ayrı Programda Halkı Dinleyip Sorunlara Çare Oluyor

Üç Ayrı Programda Halkı Dinleyip Sorunlara Çare Oluyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.10.2021
99
A+
A-

Ordu Valisi Tuncay Sonel, hem makamında, hem ‘Açık Kapı’ uygulamasıyla hem de Halk Günü toplantılarıyla buluştuğun vatandaşları dinleyip sorunlarınına çare üretiyor.

Vali Tuncay Sonel, kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini hem makamında, hem Açık Kapı’da, hem de düzenlediği “Halk Günü” toplantılarında dinlemeye özen gösteriyor.

Düzenlenen Halk Günü toplantısında Vali Sonel, vatandaşlara tek tek söz vererek ,onların talep, istek ve sıkıntılarını dinledi. Kendisine ulaştırılan sorun ve talepleri not alan, iletilen sorunlara ilişkin çözüm üretmeye çalışan Sonel, ilgililere talimatlar vererek vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşturulmasını istedi.

181 VATANDAŞI TEK TEK DİNLEDİ 

“Halk Günü” toplantısında 181 vatandaşın talep ve sorunlarını dinleyen Vali Sonel, şunları söyledi:

“Düzenlediğimiz Halk Günü toplantılarıyla vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu sorun, şikayet ve taleplerine ilgili kurum müdürü arkadaşlarımızla birlikte anında çözüm bulmaya çalışarak, toplumun tüm kesimine ulaşabilmeyi amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunları çözülmüş mutlu bir şekilde Valiliğimizden ayrılmasını arzu ediyoruz.“ 

“TEŞEKKÜR” İÇİN TOPLANTIYA KATILDI

Halk Günü toplantısı sırasında söz alan Ordu Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi Büşra Ardıç, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür etmek için geldiğini ifade etti.

Türkiye’nin çeşitli illerinden Ordu’ya gelip de yurt çıkmayan ya da yedekte olan, ev bulamayan öğrencilerin konaklama sorunları çözülünceye kadar Ordu Valiliği’nce anlaşma yapılan  otellerde geçici olarak misafir edilen öğrencilerden bir tanesi olan Büşra Ardıç, Kayseri’den geldiğini, gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı Vali Sonel’e teşekkür ettiğini ifade etti.

Büşra ardıç, “Sayın Valimiz Tuncay Sonel’in biz üniversite öğrencilerini düşünüp kalacak yer ayarlamasıyla çok mutlu oldum. Bizlere yurt imkanı sağladığı için kendisiyle hem tanışmak, hem de teşekkürlerimi iletmek istedim” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN ŞEFKATİ GENÇ KARDEŞLERİMİZLE”

“Ordu Valiliği olarak otellerimizle anlaştık, öğrencilerimize ev sahipliği yapmaya çalıştık” diyen Vali Tuncay Sonel, “Devletimizin şefkati ve merhameti genç kardeşlerimize gösteriliyor. Yurt çıkıncaya ya da ev buluncaya kadar 480 öğrencimize Valiliğimizin misafiri olarak temiz ve salgın şartlarına uygun bir ortamda kalma imkanı sağladık. Büşra kızımız nezdinde tüm öğrenci kardeşlerime ben de teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Vali Sonel, toplantıya çocuklarıyla gelen ailelerle de ilgilenerek, miniklere çeşitli hediyeler verdi. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.