Türkİdare Haber Dergisi Abonelik

Türkİdare Haber Dergisi Abonelik
Yayınlama: 12.04.2020
A+
A-

2013 yılı Aralık ayında www.turkidare.net/ 2016 Haziran ayında Türkİdare Haber Dergisi olarak ilk günden aziz devletimizin her noktasında kendisini millete hizmete adamış olan Mülki İdare Amirlerinin yapmış oldukları çalışmaları taraf gözetmeksizin yayınlama anlayışıyla çıktık okurlarımızın karşısına…

2017 yılında Mülki İdare Amirleri ile birlikte seçilmiş olan Belediye Başkanlarının yatırım ve açıklamalarına önce sitemizde sonra dergimizde yer vermeye başladık.

Yayınlarımızda maddi bir kazanç değil, ülkemizin geleceğinde milli iradenin ve Anadolu’da devam eden medeniyet değerlerinin esas alınması için var gücümüzle emek verdik ve aynı emeği vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kamunun bilgilendirilmesi ihtiyacıyla iftiradan, hakka girmekten kaçınarak haber, bilgi vb ne varsa bunları paylaşarak kamuoyunu bilgilendirmek.

Misyonumuz

Toplumsal ahlak ilkeleri gölgesinde, yenilikçi ve dünyaya açık medya markası misyonuyla sektörün yükselen bir kurumu olmak.

ABONELİK

Her sayısında özel emek verdiğimiz, özel dosyaların yer aldığı derginize abone olmak için ekte olan dosyayı doldurarak gönderebilir veya iletişim numaramızdan itribata geçebilirsiniz.

0536 201 34 43

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.