Tavşanların Kavgasına Esprili MİA Yaklaşımı

Tavşanların Kavgasına Esprili MİA Yaklaşımı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.01.2022
84
A+
A-

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde eksi 15 derece soğuk ve karlı kaplı yolda iki tavşanın kavgası bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Araçtaki İki kişinin tavşanların ne için kavga ettiğine ilişkin yorum yaptıkları duyulurken Azdavay Kaymakam Vekili Zafer Şahin de bu gülümseten görüntülere, “İlçemiz tavşanları arasındaki gerginliği sona erdirmek için gerekli kurumlara talimat verildi” şeklinde latife ile eşlik etti.

Kastamonu’nun Azdavay ilçe girişinde vatandaşların kamerasına yansıyan tavşanların kavgası izleyenleri gülümsetti. Karlı kaplı yolda eksi 15 derece de kavga eden tavşanlar, uzun süre aracın önünden çekilmedi. Ortaya gülümseten görüntülerin çıktığı tavşanların kavgasında vatandaşların konuşması da gülümsetti. Araçta iki kişi oldukları düşünülen cep telefonu kaydında tavşanların kavgasına “karı-koca ya da arazi kavgası” şeklinde yorumlar yaptıkları duyuldu.

ARAÇTAKİ KONUŞMALAR

Vatandaşlar, “Eksi 15 derece soğukta neyi paylaşamıyorsunuz, baksana sürekli bunlar birbirlerine vuruyorlar. Bu soğuk havada ne oldu da bu kadar kızdınız. Kesin karı-koca ya da arazi anlaşmazlığı kavgasıdır” dedikleri duyuldu.

Ayrıca vatandaşların, “Dünya malı dünyada kalır, ne yapıyorsunuz, ayrılın” diyerek, birbirlerine “Ne yapalım, ayıralım mı? Baksana yüzü gözü kan içinde kaldı” dedikleri duyuluyor.

Azdavay Kaymakam Vekili Zafer Şahin de gülümseten görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Zafer Şahin paylaşımında, “İlçemiz tavşanları arasında yaşanan bu gerginliğe son verilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatlar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleriyle gülümsetti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.