Sosyal Medyaya Göre Valilerin ‘Top 10’ Listesi

Sosyal Medyaya Göre Valilerin ‘Top 10’ Listesi
REKLAM ALANI
04.05.2022
117
A+
A-

Sosyal medyada nisan ayında en fazla etkileşim alan vali ve valiliklerin analiz raporu belirlendi.

Dijital gözlemcilik faaliyetleri yürüten Teleskop’un nisan ayı içerisinde sosyal medyada aldıkları etkileşim üzerine Türkiye’deki 81 ilin valisinin ne kadar etkileşim aldığına dair bir rapor yayınladı. 

Yayınlanan raporda sosyal medyada aktif olan ve vatandaşlar sürekli iletişimi olan valilerin istatistikleri değerlendirmeye alındı.

Teleskop’un APP’nin raporuna göre; birinci sırayı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ikinci sırayı Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, 3’üncü sırayı Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, 4’üncü sırayı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve 5’inci sırayı Sivas Valisi Salih Ayhan aldı.

Sıralamaya göre altıncı sırada Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yedinci sırada Giresun Valisi Enver Ünlü, sekizinci sırada Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, dokuzuncu sırada Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve onuncu sırada Gaziantep Valisi ve onuncu sırada Gaziantep Valisi Davut yer aldı.

Teleskop tarafından yapılan bu değerlendirme, bazı isimleri sosyal medya etkileşimlerine göre ön plana çıkarsa da biz biliyoruz ki 81 ilin valisi ve yardımcıları, ilçe kaymakamları, bugüne kadar yaptıkları hizmetle milletin gönüllerin taht kurmuştur. 

Belki kimse görmeyecek, sosyal medya istatistiklerine yansımayacak ama milletine hizmete kendini adamış mülki idare amirlerinin bu çalışmaları, görev yaptıkları coğrafyada iz bırakacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.