Yarkadaş’ın Paylaştığı “Lüks Düğün” CHP’linin Çıktı

Yarkadaş’ın Paylaştığı “Lüks Düğün” CHP’linin Çıktı
REKLAM ALANI
19.10.2021
107
A+
A-

CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş’ın, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’nun kızının düğün töreni diyerek servis ettiği videonun, CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu’nun düğün görüntüleri olduğu ortaya çıktı. CHP’li Sipahioğlu Yarkadaş’ın iddialarına ilişkin, “Boş konuşmayı bırak, düğün benim” şeklinde tepki gösterdi.

CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabı Twitter’dan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kızının düğün görüntüleri olduğunu iddia ettiği bir video paylaştı. Tweetine, “Maşallah zenginlik böyle bir şey. Düğün töreni öncesi gelen hediyeler göz kamaştırdı” notunu düştü.

Yarkadaş’ın eleştirdiği düğün görüntülerinin, CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu’nun düğünü öncesi kaydedilen anlar olduğu ortaya çıktı. 

CHP’li İlçe Başkan Yardımcısı Sipahioğlu, “Boş konuşmayı bence bırak. Düğün benim. CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı’yım. Seni yalan haberlerinden dolayı dava edeceğim. Siyaset yaptığınızı zannediyorsunuz? Beyefendi siz normal misiniz? Yalan paylaşmışsınız. Farkında mısınız?” sözleriyle Yarkadaş’a tepki gösterdi.

TWEETİ SİLDİ

Paylaştığı tweeti daha sonra silen Yarkadaş, görüntülerin Bakan Çavuşoğlu’nun kızının değil yeğeninin düğünü öncesi çekildiğini savundu. Bu paylaşımına gelen tepki üzerine Yarkadaş, paylaştığı videoyu sildiğini açıklayarak, şöyle savunma yaptı:

“Az önce paylaştığım videoyu sildim. Çünkü video Çavuşoğlu’nun kızının değil, yeğeninin düğünü öncesi çekilmiş. Aile üyeleri aradı, özel bir törenin yansıtılmasından ve Çavuşoğlu ile bağ kurulmasından rahatsız olduklarını, Bakan ile görüşmediklerini söylediler. 

TEYİT ETMEDEN YAYINLAMIŞ

Verdiğim bilgiyi teyit etmeden yayınladığım için üzgün olduğumu belirttim. ‘Zaman zaman böyle kazalar’ oluyor dediler. Durumu anlayışla karşıladıklarını, düzeltmenin konuyu açığa kavuşturduğunu belirttiler. Mesele bundan ibarettir.” 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.