Siirt’in Vziyon Projesi Millet Bahçesi’nde Sona Gelindi

Siirt’in Vziyon Projesi Millet Bahçesi’nde Sona Gelindi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.09.2021
75
A+
A-

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, yüzde 80 yeşil alandan oluşacak Millet Bahçesi’nin ekim ayı sonunda hizmete gireceğini duyurdu.

Kentte devam eden projeleri gezerek, yerinde incelemelerde bulunan Vali Hacıbektaşoğlu, Siirt’in vizyon projeleri arasında yer alan ve yapımı hızla devam eden ‘Millet Bahçesi’ndeki çalışmaları denetledi.

Yüklenici firma ve Özel İdare yetkililerinden bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, “İnşallah Siirtli hemşerilerimize yakışır bu değerli projeyi en kısa süre içerisinde hizmetlerine sunacağız” dedi.

Kentin sosyo kültürel yaşamına büyük bir değer kazandıracak olan projeye ilişkin Vali Hacıbektaşoğlu, inşaatın zemin işlemlerinin tamamlandığını, üst yapı çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

“YEPYENİ BİR SOLUK GETİRECEK”

Projenin Ekim ayı sonunda tamamlanmasını hedeflediklerini kaydeden Vali Hacıbektaşoğlu, “Yüzde 80’ni yeşil alana sahip Millet Bahçesi, modern peyzajıyla kentte yeni bir soluk getirecek. İçinde, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, kitap okuma alanı, mescit, kafeterya, kamelyalar, oturma bankları ve yeşil alanları ile yepyeni bir sosyal yaşam alanı olacak” dedi.

Millet Bahçesinde incelemelerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu, Mahalledeki çocuklarla da bir araya gelerek, kendileri ile bir süre sohbet etti, hatıra fotoğraf çektirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.