Selin Yıktığı Bozkurt’un Kaymakamı Değişti

Selin Yıktığı Bozkurt’un Kaymakamı Değişti
REKLAM ALANI
18.08.2021
147
A+
A-

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine sel tecrübesi olan Dereli Kaymakamı Murat Atıcı atandı. Bozkurt Kaymakamı Okan Yenidünya ise Dereli’de görevlendirildi.

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından arama kurtarma ve temizlik çalışmaları devam ederken Kaymakamlık görevinde değişikliği gidildi. 

İçişleri Bakanlığı’nın kararıyla daha önce sel tecrübesi olan Giresun’un Dereli ilçesi kaymakamı Murat Atıcı, Bozkurt Kaymakamlığı görevine atandı. Bozkurt Kaymakamı Okan Yenidünya ise Dereli ilçesi Kaymakamlığı görevine getirildi.

Elazığ depremi sonrası Kemaliye’de başarılı organizasyon sağlayan ve geçen yıl sel bölgesinde görev yapan Giresun Dereli Kaymakamı Murat Atıcı, selin vurduğu Bozkurt’un yeniden ayağa kaldırılması sürecinde görev yapacak.

MURAT ATICI KİMDİR?

Elazığ’da 1985 yılında doğan Murat Atıcı, 2003-2005 yılları arasında Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği okudu. Daha sonra bu bölümü yarıda bırakan Atıcı, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Murat Atıcı .2012 yılında SGK İstanbul İl Müdürlüğü’nde Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı olarak çalıştı. Atıcı 2013 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak, Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Elazığ Valiliği’nde Valilik stajını, Kırklareli Babaeski ve Pehlivanköy ilçeleriyle Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü’nde Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajını, Malatya Yeşilyurt ilçesinde ve Ankara Haymana ilçelerinde refiklik stajını tamamladı. Elazığ Palu, Karakoçan ve Sivrice ilçeleri, Malatya Yeşilyurt ile Aydın Karacasu ilçelerinde vekalet görevlerinde bulundu.

Almanya’nın Hamburg Goethe Enstitüsü’nde 8 ay dil eğitimi olmak üzere bir yıl boyunca Almanya’nın kamu kurum ve kuruluşları ile ayrıca Türkiye’nin Hamburg Başkonsolosluğu’nda incelemeler yaptı.

Dereli Kaymakamlığı görevini yürüten Atıcı, son kararla birlikte Bozkurt Kaymakamlığı görevine atandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.