Sarıoğlan Kaymakamlığı başarılı sporcuları ödüllendirdi

Sarıoğlan Kaymakamlığı başarılı sporcuları ödüllendirdi
REKLAM ALANI
11.04.2019
383
A+
A-

Sarıoğlan Kaymakamlığı ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği Masa Tenisi Turnuvalarında dereceye girenlere ödülleri verildi. Sporculara ödüller Sarıoğlan Kaymakam Soysal tarafından takdim edildi.

Kayseri Sarıoğlan Kaymakamlığı ve Sarıoğlan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği Ortaokul, Lise ve Büyükler Kategorisinde Masa Tenisi Turnuvalarında dereceye girenlere ödülleri verildi. Ayrıca, yarışmalara katılan tüm sporculara da madalya verildi.

Sarıoğlan Kaymakamlığında düzenlenen törende kaymakamlık ve Sarıoğlan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ortaklaşa Ortaokul, Lise ve Büyükler tategorilerinde düzenlenen Masa Tenisi ile Dart turnuvalarında dereceye giren sporcular katıldı.

Tüm sporculara madalya verildi

Yarışmaların orta okul ve lise kategorisinde dereceye giren sporculara Sarıoğlan Kaymakamı Muhammet Üsame Soysal tarafından para ödülü verildi. Sarıoğlan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Tesis Şefi Ruhi Kısır’ında katıldığı törende birincilere 300 TL, ikincilere 200 TL ve üçüncü olanlara ise 100 TL olmak üzere başarılı olan sporcular ödülendirildi ve ilçedeki gençlerin spora teşvik edilmesi amaçlandı. Yarışmanın büyükler kategorisinde derece yapanlara ise kupa verildi. Ayrıca, yarışmalara katılan tüm sporculara madalya verildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.