Şampiyon Sporculara Vali Eliyle Baklava

Şampiyon Sporculara Vali Eliyle Baklava
REKLAM ALANI
14.07.2021
73
A+
A-

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde Şampiyon olan İl Özel İdare Spor Kulübü’nü ziyaret ederek oyunculara kendi elleriyle tatlı ikram etti.

Vali Işık, şampiyon olarak Karaman’a dönen ve Yunuskent Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren İl Özel İdare Spor Kulübü oyuncularını ziyaret ederek şampiyonluklarını kutladı.

Kulüp Başkanı Mehmet Öztürk ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’in de hazır bulunduğu ziyarette Vali Işık, ilk olarak oyunculardan Selma Eğilmez’e şampiyonluk kupasını verdi. Vali Işık, daha sonra kendi elleriyle tüm takıma bir tepsi baklava ikramında bulundu.

Şampiyonluk için takım antrenörü Aziz Hopyar’a teşekkür eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, “Bugün bizim gurur gümümüzdür. Şampiyon olmanın sevincini bugün sporcularımız ile birlikte paylaştık. Bundan sonraki hedefimiz Avrupa şampiyonluğudur. Ben tüm oyuncularımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Bu şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Özel İdare Spor Kulübü oyuncusu ve Milli Takım Kaptanı Selma Eğilmez, ” Hedefimiz, Türkiye olarak da şampiyon olmaktır” dedi.

Takım oyuncularından Nuh Ali Eğilmez de çok mutlu olduklarını söyleyerek, “Bu şampiyonluğun gelmesinde bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Gittik oynadık ve bileğimizin hakkıyla şampiyon olduk ve geldik” ifadelerini kullandı.

Eğilmez, “Bundan sonraki hedefimiz ise takım olarak Avrupa şampiyonu olmaktır. Olamıyorsak ta ilk üçte yer almaktır” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.