Samet Hoca’dan Kaymakam Sarı’ya Ziyaret

Samet Hoca’dan Kaymakam Sarı’ya Ziyaret
REKLAM ALANI
09.01.2021
168
A+
A-

Türk futbolunun yetiştirdiği değerli hocalardan olan Samet Aybaba, Hatay’ın Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir çok büyük takımda hoca olarak görev yapmış ve Türk futboluna büyük katkıları bulunan Samet hoca, özellikle Arsuz da ki spor kulüplerinin adeta bir futbolcu fabrikası gibi olduğunu, bir çok büyük kulübün ve hocaların gözünün Arsuz da ki futbolcular üzerinde olduğunu ifade etti.

Kaymakam Musa Sarı’da gerek ilçe turizmi ve diğer hususlar hakkında gerekse de futbol konusunda Samet hocaya bilgilendirmelerde bulundu. Samet hocanın da bölgedeki kulüplerden bir çok futbolcuyu büyük kulüplerde değerlendirdiğini bu nedenle gerek Arsuzlu hemşehrilerimiz ve gerekse de Türk futbolu adına kendilerine teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Selçuk İnan ve İsmail Köybaşı gibi gençlerimize örnek teşkil eden daha bir çok futbolcunun birinci lig takımları ve diğer büyük kulüplerde oynamak suretiyle gençlere örnek olduklarını ifade eden Kaymakam Sarı, teknik direktör Aybaba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette Kaymakam Sarı ve Teknik Direktör Aybaba’ya, Kaymakam Refiki Erdem Karanfil’de eşlik etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.