Sakarya Valiliği’ne 5 Hibrit Otomobil Hibe Edildi

Sakarya Valiliği’ne 5 Hibrit Otomobil Hibe Edildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.04.2022
34
A+
A-

Toyota Türkiye, Sakarya Valilği’ne hizmet aracı olarak kullanılmak üzere 5 hibrit otomobil hibe etti.

Toyota Türkiye Fabrikası Genel Müdürü Erdoğan Şahin ve beraberindeki heyet, Vali Çetin Oktay Kaldırım’a makamında ziyarette bulundu.

Toyota Türkiye, Arifiye ilçesindeki tesislerinde üretilen Corolla Hybrid modelinden 5 otomobili Valiliğe hizmet aracı olarak hibe etti.

Vali Kaldırım, dünyanın en büyük otomobil şirketlerinden biri olan ve Arifiye ilçesindeki yatırımlarıyla Avrupa’daki üretim tesisleri arasında en yüksek üretim kapasitesine sahip olan Toyota Türkiye’nin, şehre ihracat ve istihdam alanları dahil her anlamda büyük katkılar sunduğunu belirtti.

Fotoğraf bilgisi: Toyota Türkiye, Sakarya Valiliği’ne 5 hibrit otomobil hibe etti. Toyota Türkiye Fabrikası Genel Müdürü Erdoğan Şahin (sağda) ve beraberindeki heyet Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı (solda) makamında ziyaret etti. Vali Kaldırım, Şahin’e teşekkür belgesi takdim etti.

Toyota Türkiye’nin sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önemi her platformda gördüklerini aktaran Vali Kaldırım, Toyota ailesine teşekkür etti.

Hibe olarak verilen araçların kamu ve sosyal hizmetlerin yanı sıra kırsal hizmet götüren kuruluşların ve yerel yönetimlerin hizmetlerinde kullanılacağına değinen Vali Kaldırım, Toyota Türkiye Fabrikası Genel Müdürü Şahin’e teşekkür belgesi takdim etti.

Toyota Türkiye Fabrikası Müdürü Şahin, ziyaret sırasında Vali Kaldırım’a üretim faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.