Şahinbey’e Bir Sosyal Tesis Daha

Şahinbey’e Bir Sosyal Tesis Daha
REKLAM ALANI
05.08.2021
83
A+
A-

Hayırsever Ersan Çimen’in katkılarıyla Şahinbey Belediyesi tarafından Boyacı Mahallesi’ne yaptırılan Saniye Ersan Çimen Sosyal Tesisi hizmete açıldı.

Törende konuşan hayırsever Ersan Çimen, “Bize bu imkanı sağlayan Rabbime hamd ve senalar olsun. Çok şükür böyle bir şeye aracı olabildik. Bizlere bu konuda öncü olan milletvekilimiz, belediye başkanımız ve aileme çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal tesis açılışında konuşan Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin ise sosyal tesislerin önemine değinerek, “Şahinbey Türkiye’nin en büyük ilçelerinden bir tanesi. Şahinbey yine Türkiye’nin en çok öğrencisi olan ilçelerden birisi. 266 bin öğrencimiz var. Beraberinde en çok okulu olan ve en çok okul yatırımı alan ilçemiz. Pandemi sürecinde sosyal tesislerimiz bizim mücadelelerimizin üs bölgeleri oldu. Pandemi döneminde başarılar elde edebilmek için bu üs bölgelerini yerinden yönetim ile çok sağlıklı bir süreç geçirdik. Bu noktada kurumlar arası koordinasyonun her zaman faydasını görüyoruz” diye konuştu. 

TAHMAZOĞLU’NDAN 188 SOSYAL TESİS

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 296 adet taziye evi ve 188 adet sosyal tesis yaptıklarını belirterek, “Biz göreve başladığımızda Şahinbey maalesef sosyal tesis bakımından çok gerideydi. Göreve geldiğimizde 10 tane sosyal tesis vardı. Maalesef 1 tane bile taziye evimiz yoktu. Mahallelerimizin en ihtiyaçları için gece gündüz demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.