Sağlık Kahramanlarına Hilmi Türkmen’den Özel Tur

Sağlık Kahramanlarına Hilmi Türkmen’den Özel Tur
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.09.2021
74
A+
A-

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, küresel salgınla mücadelenin kahramanlarına özel bir gece yaşattı. Başkan Türkmen, Kovid-19 salgını sürecinde büyük bir fedakarlık gösteren sağlık çalışanlarını, Valide Sultan Gemisi’nde “Boğaziçi Mehtapları Konseri” etkinliğiyle ağırladı.

Üsküdar Belediyesi, sağlık çalışanlarına yönelik programda, profesörler, doktorlar, hemşireler ve görevlilerden oluşan 300’e yakın sağlık emekçisini, Valide Sultan Gemisi’nde Boğaz turuyla bir araya getirdi. 

Boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirilen konserde, uzun yıllar müzikal ve operalarda sahne alan Serap Çiftçi, Türk sanat musikisinin en nadide eserlerini seslendirdi. Valide Sultan Gemisi’yle etkinliğe katılanlar, İstanbul Boğazı’nda, mehtaplı gecede renkli sahnelere tanıklık etti. Pandeminin sürecinin fedakar kahramanları, Serap Çiftçi’nin seslendirdiği şarkılara eşlik ederek, bir nebze olsun ayların yorgunluğunu sırtından attı. 

Düzenlenen etkinlikte konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi Valide Sultan Gemisi’nde sağlık çalışanlarına bir teşekkür olarak Boğaziçi mehtaplarının altında bir gece düzenlediklerini söyledi.

“SAĞLIKÇILARA MİLLETÇE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ”

Sağlık kahramanlarına Serap Çiftçi ve ekibiyle unutulmaz bir akşam yaşattıklarını ifade eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, duygularını şu şekilde dile getirdi:

“Üsküdar, Beykoz ve Ümraniye’deki hastanelerde çalışan doktorlarımız, hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanı arkadaşlarımızla güzel bir akşam oldu gerçekten. 

Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağlık çalışanlarımız, özellikle bu pandemi sürecinde kendi sağlıklarını tehlikeye attılar, inanılmaz fedakarlık gösterdiler. Özellikle salgına maruz kalan vatandaşlarımızın biran önce sağlıklarına kavuşmaları adına gerçekten çok emek harcadılar. Onlara milletçe şükran borçluyuz ve teşekkür ediyoruz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.