Öğrencilerle Duvar Boyadı, Ekmek Arası Köfte Yedi

Öğrencilerle Duvar Boyadı, Ekmek Arası Köfte Yedi
REKLAM ALANI
23.10.2021
69
A+
A-

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, SGK binasının bahçe duvarının boyanmasında yardım ettiği öğrencilerle iş bitiminde ekmek arası köfte yedi.

Aksaray’da Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) bahçe duvarının güzel bir görünüme kavuşması için Vali Aydoğdu,  Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Anabilimi Dalı öğrencilerine ricada bulundu.

Öğrenciler de bahçe duvarını kentin ön plana çıkan simgeleriyle süslerken, Vali Aydoğdu yapılan işe eline fırça alarak katkıda bulundu.

Akşam olmasıyla birlikte Vali Aydoğdu, SGK’nın bahçe duvarının boyanmasında görev alan üniversite öğrencilere ve diğer ilgililere yemek ısmarladı.

Hamza Aydoğdu da teşekkür ettiği öğrencilerle kaldırıma oturarak, getirilen ekmek arası köfteden yedi.

AKSARAY’IN ÖZELLİKLERİYLE GÜZELLEŞTİ 

Burada bir açıklama yapan Aydoğdu, “SGK binamızın dış duvarı boş ve nahoştu. Hocamız ve öğrencilerimizden ricada bulunduk, arkadaşlarımız Aksaray’ın tarihi güzelliklerini, Malaklı köpeğinin resmini ve SGK amblemini 100 metrelik duvarımıza işlediler. Gördüğünüz gibi muhteşem bir manzara ortaya çıktı. Aksaray’ın bu güzelliklerini okullarımızın, kamu binalarımızın her tarafına yapmaya çalışacağız. Mesai bitiminde de arkadaşlarımıza gelip eşlik ettik” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.