Ne Güzel Bir Paylaşımdır Bu Fotoğraflar

Ne Güzel Bir Paylaşımdır Bu Fotoğraflar
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.04.2019
226
A+
A-

Çukurca Kaymakamı Temel Ayca şahsi sosyal medya hesaplarından bazı fotoğraflar paylaştı. Eşi hanımefendi ile olan bu fotoğrafların manzarası, ışık ayarı değil bizleri ilgilendiren kısmı.

Paylaşıma yazmış olduğu cümleydi bizim dikkatimizi çeken.

Nereden nereye kelimelerini söyletecek türdendi Kaymakam Ayça’nın paylaşımındaki cümleler.

“Bugünkü Çukurca doğa yürüyüşümüzden kareler…”
Bir kaymakam ailesi ile birlikte doğa yürüyüşüne çıkıyor. Üstelik son 2,5 yıl öncesi hafızalarımızda terör olaylarından başka bir hatırası olmayan Çukurca’da.

Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar mazbatasını aldı

Şanlıurfa Harran’da kaymakam iken kararname ile Çukurca’ya atanan Kaymakam Ayça kayyımlık görevi süresince eğitimden sosyal yaşama kadar birçok alanda adından söz ettiren yatırımlarla söz ettirdi kendisinden.
Ve bugün terörden arınmış Çukurca’da ailesi ile birlikte doğa yürüyüşünde çekindiği fotoğraf ile “Huzurun geldiği ilçe Çukurca” demiş adeta.

ÇUKURCA’DA SEÇİM SONUCU
Çukurca’da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni kazanıp, belediye başkanı olan AK Parti’li Ensar Dündar, Çukurca Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldı.

AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Dündar, mazbatasını aldıktan sonra beleyeye geçip görevi, kayyum atanan Kaymakam Temel Ayca’dan devraldı.

Görevi Başkan Dündar’a devreden Kaymakam Ayca, ilçeye yaptığı hizmetleri ve hayata geçirdiği projeleri anlattı. Kaymakam Ayca,”İnsanlarımızın yaşadıkları yerleri güzelleştirmeye gayret ettik. Altyapı sorunlarını büyük ölçüde çözdük. Geri kalanı da yeni başkan Ensar bey tamamlayacak. Biz Çukurcalıları sevdik, Çukurcalılar meslek hayatımda unutmayacağıma anılar bıraktılar” dedi.

‘ÇUKURCAYI GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR’

Ensar Dündar ise, seçim boyunca kenlerine büyük destekler veren MHP İlçe Başkanı ve teşkilatına teşekkür etti. Dündar, “Çukurca için güzel bir sonuç oldu. Belediye’ye kayyum atanan Kaymakamımızın ilçeye büyük hizmetleri oldu. Çok güzel projelere imza attı. Kendisine ilçe halkı adına teşekkür ediyorum.Seçimi geride bıraktık. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde Çukurca’da çok daha güzel günler bizi bekliyor” diye konuştu.

Çukurca’da Kaymakam Ayça’ya teşekkür plaketi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.