Muharrem Sarıkaya Görevinden İstifa Etti

Muharrem Sarıkaya Görevinden İstifa Etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.12.2021
84
A+
A-

Ciner Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’le röportaj gerçekleştirdiği sırada ses ayarını yapmak isteyen İHA muhabiri Ahmet Demir’e tokat atmıştı. Olayın sosyal medyaya yansımasının ardından davranışı büyük tepki toplayan Sarıkaya, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Yaşananların ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ve “Kendimi kaybettim” diyen Sarıkaya’nın özrü de tepki gördü. Sosyal medya kullanıcıları, Sarıkaya’nın yaptığının kabul edilemez olduğunu dile getirdi.

Tüm bu gelişmelerin yaşanmasının ardından Ciner Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya görevinden istifa etti. İstifa, Habertürk tarafından da doğrulandı.

Habertürk, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in konuk olduğu canlı yayınında Ankara Temsilcimiz Muharrem Sarıkaya’nın gerçekleştirmiş olduğu kabul edilemez ve izahı olmayan davranışından ötürü İHA Gaziantep kameramanı Ahmet Demir arkadaşımızdan, ailesinden, çalıştığı kurumdan ve tüm kamuoyundan Habertürk olarak içtenlikle özür dileriz” açıklaması yapılmıştı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.