“Meşveret Erzincan” Üzümlü’de Gerçekleştirildi

“Meşveret Erzincan” Üzümlü’de Gerçekleştirildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.11.2021
100
A+
A-

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla devletimizin gülen yüzünü göstermek, vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek ve çözümler üretmek için Erzincan’da uygulamaya konulan “Meşveret Erzincan” projesinin ikinci durağı Üzümlü ilçesi oldu.

Proje kapsamında Üzümlü ilçesine giden Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kaymakamlık, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve belediyeyi ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Esnafları da ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Vali Makas, ardından Meşveret Erzincan toplantısına katıldı.

Toplantıda, Üzümlü Kaymakamı Nur Sevinç Özbek Çakas ve Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, ilçedeki hizmetler ve yatırımlar ile talep edilen yatırımlara ilişkin sunum yaptı.

TALEPLER VE SORUNLAR DİNLENDİ

Daha sonra söz alan muhtarlar ve vatandaşlar, sorunlarını ve taleplerini dile getirdi. İstek ve sorunlara ilişkin kurum yöneticileri söz alarak, yapılan, halen devam eden, planlanan ve yapılabilecek çözümleri dile getirdi.

Vali Mehmet Makas, Üzümlü ilçesinde yapılan Meşveret Erzincan toplantısına ilişkin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Meşveret Erzincan çalışmamızın ikincisini Üzümlü de gerçekleştirdik. Beraber yönetmek, vatandaşımızın memnuniyetini kazanmak, dua almak gayemiz. Böylelikle insanımızı yüceltip, devletimizi yaşatmak hedefimizdir. Erzincanımız her şeyin en güzeline layıktır” şeklinde duygularını dile getridi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.