Küçük Turan Vali Kızılkaya’ya ‘Dur’ Çekti

Küçük Turan Vali Kızılkaya’ya ‘Dur’ Çekti
REKLAM ALANI
01.05.2022
30
A+
A-

Bilecik’te trafik polisi düdüğüyle Vali Kemal Kızılkaya’nın dikkatini çeken küçük Turan Türksoy, okul önlerine büyük araçların park edilerek öğrencilerin okula giriş ve çıkışlarında olası kazaların önlenebilmesi adına duyarlılığa dikkat çekilmesine vesile oldu.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 ile gönderdiği talimatlar doğrultusunda her vilayette olduğu gibi Bilecik’te de trafik denetimler vardı.

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’nın trafik ekipleriyle uygulama yaptığı sırada ilginç bir olay yaşandı. Birden keskin bir trafik polisi düdüğünün sesi duyulurken, bütün başlar sesin geldiği yöne çevrildi.

Vali Kızılkaya ile ekiplerin dikkatini çeken küçük bir çocuktu. Vali Kızılkaya’nın önüne geçerek dur işareti yapan Turan Türksoy, babasının Kemal Kızılkaya’ya bir sorunu ileteceğini ifade etti.,

Turan Türksoy’un babası da, Bilecik’te okulların önüne özellikle büyük kamyonların park edilmesi sonucu yaşanabilecek kazalar ve velilerin çocukları okula götürüp getirirken zorlandığına ilişkin endişelerini anlattı.

Emniyet yetkililerine bu konu hakkında talimat veren Vali Kemal Kızılkaya’nın konuşmasının ardından küçük Turan bu kez düdüğü tekrar çalarak Vali Kızılkaya’ya “Geçebilirsiniz” dedi.,

Turan Türksoy ile Vali Kızılkaya arasında yaşanan diyaloglar, izleyenleri gülümsetti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.