“Kırıkkale’nin Marka Değerini Daha İleri Taşıyacağız”

“Kırıkkale’nin Marka Değerini Daha İleri Taşıyacağız”
REKLAM ALANI
06.10.2021
72
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarıyla Kırıkkale Valiliğine atanan Bülent Tekbıyıkoğlu, görevine başladı. Vali Tekbıyıkoğlu, Kırıkkale’nin marka değerini daha ileriye taşıyacaklarını söyledi.

Vali Tekbıyıkoğlu, Valiliğe gelişinde vali yardımcıları, Mühimmat ve Garnizon Komutanlığı Erkan Başkanı Bakım Albay Tolga Topbaşoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, İl Jandarma Komutanı Albay Barış Cücen, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, il müdürleri ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Anaokulu öğrencilerinin çiçek takdim ettiği Tekbıyıkoğlu, tören mangasını selamladı, karşılamaya gelenlerle tek tek selamlaştı.

Tekbıyıkoğlu, makamında yaptığı açıklamada, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür etti.

“ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER ÖNCELİĞİMİZ”

Savunma sanayinin üssü Kırıkkale’yi birçok açıdan marka şehir olarak değerlendirdiğini belirten Tekbıyıkoğlu, şunları kaydetti:

“Kırıkkalemizin marka değerini daha da ileriye taşımak adına başta hemşehrilerimiz olmak üzere, milletvekillerimiz, yerel yönetimlerimiz, üniversitemiz, siyasi parti temsilcilerimiz, oda ve meslek kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, basın kuruluşlarımız ile yakın bir iletişim içinde çalışacağımızı ve bu çalışmaları yürütürken, kahraman şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin, gazilerimizin bizim önceliğimiz olacağını vurgulamak isterim.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.