Kaymakama Gelen Çiçekler Öğrencilere Tablet Olacak

Kaymakama Gelen Çiçekler Öğrencilere Tablet Olacak
Yayınlama: 11.10.2020
A+
A-

Konya’nın Bozkır ilçesine yeni atanan Kaymakam Muhammed Akın, göreve başladığı günden beri hayırlı olsun ziyaretlerinde getirilen çiçekleri yeniden değerlemeye tabi tutarak ücretiyle iki öğrenciye tablet bilgisayar hediye edecek.

Konya’nın Bozkır ilçesine yeni atanan Kaymakam Muhammed Akın, göreve başladığı günden beri hayırlı olsun ziyaretleri münasebetiyle getirilen çiçekleri yeniden değerlemeye tabi tutarak ücretiyle iki öğrenciye tablet bilgisayar hediye edecek.

Akın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“İlçemize atanmam sebebiyle arayan, soran, çiçek gönderen herkese teşekkür ediyorum. Bir yandan işlerimizi takip ederken öte yandan ilçemizi ve sizleri tanımaya gayret gösteriyorum. Burada öğrendiğim ilk şey suyu sert insanı mert bir topluma gelmiş olmamdır. Bu kapsamda göndermiş olduğunuz çiçeklerle uzaktan eğitim alan, maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahibi iki öğrenci kardeşimize tablet hediye edilecektir. Bu hayırlı işe vesile olanlara da teşekkür ediyorum.”

Muhammed Akın Kimdir?

1994 yılı Artvin doğumludur. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra mesleğe 106. Dönem Trabzon kaymakam adayı olarak başlamış, Artvin/Arhavi ilçesinde kaymakam refikliği, Edirne/Süloğlu ilçesinde vekalet stajı akabinde İngiltere’nin Manchester şehrinde yurtdışı stajını gerçekleştirmiştir. 21.09.2020 tarihinde Konya/Bozkır ilçesinde göreve başlamıştır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.