Kaymakam Köken, ‘Yükünü Hafifleten’ Personele İftar Verdi

Kaymakam Köken, ‘Yükünü Hafifleten’ Personele İftar Verdi
Yayınlama: 15.04.2022
44
A+
A-

Birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında toplumun bir çok kesimiyle iftarda buluşan Susurluk Kaymakam Muammer Köken ile eşi Gülbahar Köken,  bu kez de Kaymakamlık çalışanları ve aileleriyle oruç açtı.

Kaymakamlık çalışanlarına iftar programı düzenleyen Kaymakam Köken, hoşgörü, muhabbet, kardeşlik, birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği Ramazan ayının toplumun en özel zaman dilimlerinden biri olduğunu söyledi.

Köken, Kaymakamlık çalışanlarına hitaben, ”İnsanlara ve topluma faydalı bir hizmeti ifa ediyorsunuz. Bu vesileyle sizlere çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaymakam Köken ile Gülbahar Köken’in ev sahipliğinde Susurluk Yörsan Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar programına, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çatak , İlçe Jandarma Komutanı Coşkun Kurt ,İlçe Yazı İşleri Müdürü Fatih Barışkan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Müdürü Başak Filiz Erdel, Kaymakamlık personeli ve aileleri Katıldı.

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, iftar programına ilişkin sosyal medyada yaptığı paylaşımda da “Bugün Kaymakamlık personeli arkadaşlarımız, kıymetli eşleri ve çocukları ile iftarımıźı açtık…Bazen insan en yakınlarını ihmal edebiliyor…Bizlerin yükünü hafifleten  değerli arkadaşlarımızın aileleri ile tanışmaktan mâaile mutlu olduk” şeklinde duygularını paylaştı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.