Kaymakam Aydın: İpekyolu kocaman bir aile

Kaymakam Aydın: İpekyolu kocaman bir aile
REKLAM ALANI
14.04.2023
15
A+
A-

Van’ın İpekyolu ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Ramazan ayında da dezavantajlı aileleri ziyaret ederek, onların taleplerini dinledi. Kaymakam Aydın, İpekyolu’nun kocaman bir aile olduğunu belirterek, sosyal hizmet ve yardımların süreceğini kaydetti.

İlçede bulunan dezavantajlı aileleri unutmayan ve belli aralıklarla ziyaretlerde bulunan İhsan Emre Aydın, Ramazan ayı nedeniyle dezavantajlı ailelerle bir araya geldi. Halilağa, Yalı ve Selimbey mahallelerindeki zileleri ziyaretinde Aydın, çocuklarla sohbet ederek oyuncak hediye etti. Misafir olduğu ailelerin sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kaymakam Aydın, belirtilen ihtiyaçların yerine getirilmesi amacıyla ilgili kurum amirlerine talimat verdi.

Kaymakam Aydın, “Halkımız maddi ve manevi imkanlardan yoksun kalmasın diye ilçemizin her köşesinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmaları sosyal devlet olmanın bir gereği olarak gerçekleştiriyoruz. Bizim için İpekyolu kocaman bir aile. Birey, aile ve toplum refahını arttırmak, dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu kapsayan bir anlayışla ilçelerimizde sosyal hizmetler ve sosyal yardım çalışmaları devam etmektedir” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten çok mutlu olduklarını dile getiren dezavantajlı aileler ise Kaymakam Aydın’a teşekkürlerini ilettiler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.