Kaymakam Ali Açıkgöz, Öğrencileri 15 Temmuz Şehidinin Mezarına Götürdü

Kaymakam Ali Açıkgöz, Öğrencileri 15 Temmuz Şehidinin Mezarına Götürdü
REKLAM ALANI
30.04.2022
52
A+
A-

Yozgat’ın Saraykent Kaymakamı Ali Açıkgöz, 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminde şehit olan Beytullah Yeşilay’ın kabrini öğrencilerle birlikte ziyaret etti.

Şehidin isminin verildiği Şehit Beytullah Yeşilay İlkokulu öğrencileriyle mezar çevresinde düzenleme yapıp çiçek diken Kaymakam Açıkgöz, şehit için dua etti.

Gençlere milli ve manevi değerleri kazandırmak amacıyla bu tür etkinlikleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Saraykent Kaymakamı Ali Açıkgöz, “Genç kardeşlerimiz ile yolda karşılaştık. Şehit Beytullah Yeşilay İlkokulu’nda öğrenci olduklarını öğrenince, şehidimizin mezarını birlikte ziyaret etme davetinde bulundum. Davetimi geri çevirmedikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Her biri pırıl pırıl bu kardeşlerimizden bir de söz aldım. Bayram dolayısıyla çiçeklendirme yaptığımız şehit mezarlarımızdaki çiçekleri, arkadaşlarıyla beraber gelip ara ara sulayacaklar. Şehidimiz için Fatihalar okuyacaklar” dedi.

Şehit mezarı ziyaretine İlçe Müftüsü Yasin Baykal, İlçe vaizi Fatih Şahan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Ekinci de eşlik etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.