Kaymakam Alanya’ya Müjde Verdi

Kaymakam Alanya’ya Müjde  Verdi
Yayınlama: 10.10.2020
A+
A-

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer,  Kültür ve Turizm Bakanlığı Alanya Turizm Danışma Bürosunu ziyaret etti.  Ürkmezer, ziyarette Alanya’nın tanıtımı ve ulaşılabilirliği anlamında yeni projelerin olduğunun da müjdesini verdi.

Turizm denilince Alanya’nın Türkiye’de ilk akla gelen yerlerden birisi olduğuna vurgu yapan Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, Kültür ve Turizm Bakanlığı Alanya Turizm Danışma Bürosu’nu ziyaret etti.  Ziyaret kapsamında Turizm Danışma Bürosunun iş ve işleyişi ile yapılan çalışmalar hakkında Büro Sorumlusu İbrahim Saraç bilgiler verdi.

ÜRKMEZER: ‘GELECEK YILLARA YATIRIM YAPMALIYIZ’

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Alanya Kaymakamı Ürkmezer, “ “Bu sene farklı bir sene yaşıyoruz. Bu süreçte akılda kalmak, imaj yenilemek, eşsiz bir rota olduğumuzu hatırlatmak için gelecek yıllara yatırım yapmalıyız. Özellikle turizm büromuza bu alanda çok iş düşüyor. Alanya’nın kalbinde bulunan bu büromuz turistlere doğrudan ulaşmamızı sağlayan bir görevi icra ediyor. Çalışma arkadaşlarımızla farklı olarak neler yapabileceğimizi gençler için güncel paylaşımlarımızı arttırırken, daha ileri yaştaki ziyaretçiler için de onların dikkatlerini çekebilecek broşürler üzerinde çalışmaların hazırlığındayız. Ekip arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ederken tanıtım ve ulaşılabilirlik anlamında yakında başka projelerimiz olacağını müjdelemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.