Kaymakam Abbasoğlu, her hafta bir köyde sabah namazı kılıyor

Kaymakam Abbasoğlu, her hafta bir köyde sabah namazı kılıyor
REKLAM ALANI
09.04.2019
248
A+
A-

Dumlupınar Kaymakamı Abbasoğlu, her hafta bir köy camiinde sabah namazında köylülerle buluşuyor. Kaymakam Abbasoğlu namazdan sonra vatandaşlara çorba ikramında bulunup sohbet ediyor.

2018 Eylül ayında Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde göreve başlayan Kaymakam  Abdulkerem Abbasoğlu göreve başladığı tarihten itibaren her hafta bir köy camiinde sabah namazı kılıp, vatandaşlarla çorba içip sohbet etkinliği düzenliyor. Kaymakam Abdulkerem Abbasoğlu vatandaşların büyük takdirini topluyor.
Kaymakam Abbasoğlu’nu düzenli olarak yaptığı bu etkinlikte Jandarma Komutanı Mustafa Çelik, Emniyet Amiri İbrahim Kurt ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fırat Altıntaş yalnız bırakmıyor.

Bu hafta ilçeye bağlı Ağaçköy cemaatiyle bir araya gelen protokol üyeleri çorba ikramı ardından sohbette bulundular.

Şehitlikle alakalı bilgi verdi

Kaymakam Abbasoğlu, sohbette yaptığı konuşmada gençlerin sabah namazına katılımlarının sağlanmasının önemine değindi. Abbasoğlu, köyde yapılacak olan şehitliklerle alakaları bilgiler verirken, ”İnşallah şehitliklerimizin yapılmasıyla birlikte bundan sonraki süreçte ilçemize gelen ziyaretçilerin, aynı zamanda köyümüzde yatan aziz şehitlerimizi de ziyaret etmelerine olanak sağlayaktır” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.