Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley’in yüzünü gülümseten nikah

Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley’in  yüzünü  gülümseten nikah
REKLAM ALANI
30.08.2020
716
A+
A-

Aşkları lise ikinci sınıfta başlayan Ali ve Çilem çifti nikah masasına oturdu. Çiftin şahitlik makamında Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley vardı.

Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley’in yakın koruması Ali Tuluy’un, öğretmen oğlu Mehmet Tuluy, liseden aşkı Denizlili İngilizce öğretmeni Çilem Arıcan ile hayatını birleştirdi. Lise döneminde tanışarak birlikteliği bu günlere getiren çiftin nikahı Kaymakam Bey’i oldukça duygulandırdı. Günümüzde hızlı başlayıp hızlı biten ilişkilerin artmasının önüne konulacak güzel bir örnek olan nikah oldukça neşeli geçti.

Nikaha şahitlik etti

Lise sıralarında başlayan aşklarını bugüne kadar yaşatan çiftin nikahı Belediye Nikah salonunda gerçekleşti. Çiftin nikahını, nikah memuru Güngör Çelik kıyarken nikah şahitliğini ise Kaymakam Ahmet Soley ile Belediye Başkanı Zeki İnal yaptı.

Törene katılan tüm eş dost ve akrabalarına teşekkür eden çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kaymakam koruması Ali Tuluy’da oğlunun saadetini görmenin kıvancını yaşıyordu. 

Düğün seneye

Lisede başlayan aşklarını aradan geçen 9 yıl sonra yapılan nikahla birleştiren Tuluy çiftinin koronavirüs nedeniyle gelecek yıl yapılacak düğün töreniyle dünya evine girmeye hazırlandığı öğrenildi. Kaymakam Soley, çifti tebrik edip bir ömür mutluluk diledi.

kaynak: https://www.aydinhedef.com.tr/lise-askiyla-evlendi-14985h.htm

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.